Zaměstnanci školy

vedení školy 2020/2021
Mgr. Jan Duda
ředitel školy - principál
Mgr. Alena Jiráčková
zás. řed. školy, koordinátor ŠVP, tisková mluvčí, GDPR
členové pedagogického sboru 2020/2021
Mgr. Šárka Křelinová 1.A  flétničkový sbor, hudební vystoupení pro veřejnost
Mgr. Monika Holečková 1.B  VP 1. stupně, koordinátorka ped. podpory, MS 1. stupně
Mgr. Marcela Zajíčková
2.A
 vedení školního parlamentu, ekotýmu, kabinet 1. stupně
Mgr. Jana Vydrželová
2.B
 kabinet 1. stupně
Mgr. Lenka Váňová
3.A
 klub mladého čtenáře
Mgr. Julie Hartmanová
3.B
 garantka minivolejbalu
Mgr. Andrea Fricová
4.A
 kabinet HV, klub deskových her, školní pěvecký sbor, zastupitelka Chomutov
Mgr. Jana Kužminská
4.B
 koordinátorka EVVO - ekologický poradce, vedení žákovského ekotýmu
Mgr. Helena Kubíčková
5.A
 stravovací komise, logopedická pomoc
Mgr. Ludmila Francová
5.B
 oddych žáků 1. stupně  o přestávkách
Ing. Martin Bocian
6.A
 vedoucí PK TV, kabinet TV, předseda Florbal Chomutov, spárvce tělocvičny, zastupitel Chomutov
Mgr. Lukáš Čermák
6.B
 koordinátor ICT, správce ICT, web školy, kabinet ICT, klub deskových her
Mgr. Petra Janošťáková
7.A
 garantka výuky NJ, kabinet NJ
Mgr. Ludmila Hennlichová
7.B
 vedení školního parlamentu a ekotýmu, PK matematiky, leader finanční gramotnosti
Mgr. Michaela Jindráčková
8.A
 vedoucí PK ČJ, kabinet ČJ, leader čtenářské gramotnosti, čtenářské dílny, francouzština, zastupitelka Jirkov, vedoucí OKČJL
Mgr. Michal Foit
8.B
 překladatelství a tlumočnictví, španělština, angličtina, němčina
Mgr. Šárka Roudnická
9.A
 paměť národa
Mgr. Klára Honsová
9.B
 kabinet M, leader finanční gramotnosti
Mgr. Jana Novotná
 
 VP 2. stupně, kariérový poradce, řešení absence, obědy pro děti, stravovací komise, správce plaveckého bazénu školy
Ing. Petr Kaššák    leader sběru starého papíru, zastupitel Jirkov, klub deskových her
Ing. Martin Šícha
 
 vedoucí PK AJ/NJ, vietnamština, angličtina, kab AJ
Mgr. Jana Cmárová 
 
stravovací komise, VV
Bc. David Dyršmíd
 
 šermíř, hokejista, rozhodčí ledního hokeje, fyzioterapeut, kondiční trenér, záchranář, kabinet Z
Mgr. Simona Pavlisová    školní metodik prevence, kab. Ch, Př, vedoucí PK přírodních věd
 Mgr. Lenka Dědicová, Mgr. Irena Svatošová    rodičovská dovolená
Hedvika Vassová   asistentka pedagoga
vychovatelky školní družiny při ZŠ
Lucie Macáková
 
vychovatelka
Lenka Pištecová
 
vychovatelka
Petra Bylíková
 
vychovatelka
Kateřina Kůtová
 
vedoucí ŠD - vychovatelka
provozní zaměstnanci - údržba, úklid, administrativa, kuchyně
Jaroslav Hašek
 
hospodář, vrchní finanční komora, šéf školního fotbalu
Jana Ševčíková
 
asistentka ředitele, sklad učebnic, kronikářka školy, datová schránka
Jan Bylík
 
školník - provozní, strojník bazénu, člen Mensa ČR
Irena Butková
 
uklízečka 1. stupeň
Olga Vernerová
 
uklízečka pavilonu MV
Miroslava Blažková
 
uklízečka 1. a 2. stupně
 Lenka Hasenőhrlová
 
uklízečka 2. stupeň
Markéta Štolová   uklízečka bazénové sekce
Silvie Musilová
 
vedoucí školní jídelny, projekt ovoce a mléko do škol
Iveta Tošnerová
 
kuchařka
Jana Buňatová
 
kuchařka
 Žaneta Kubanková
 
kuchařka
 Renata Votrubová   kuchařka
Jitka Vlášková
 
vrchní kuchařka
     

Všichni zaměstnanci školy mají e-mail ve tvaru Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript