"Jedničky" v řadách našich žáků

Gratulujeme dvěma mladým úspěšným sportovcům. Karolíně z 5. ročníku k prvnímu místu v okresním přeboru mladších žáků ve stolním tenise a Járovi z 1. třídy k úspěšnému umístění na hokejovém turnaji, na kterém reprezentoval barvy týmu z Klášterce nad Ohří.

Hvězda krasobruslení z naší školy

Blahopřejeme malé Editě ze 4. třídy k 1. místu v 39. ročníku Slánská brusle.

Chomutovská ploutev a Klokan 2018

Představujeme vám dvě sportovně zdatné žákyně z prvních tříd - Štěpánku a Veroniku. Veronika drží v ruce diplom za 1. místo v soutěži TJ Bohemians Praha Klokan 2018 - moderní gymnastika a Štěpánka v "Rodinném zápolení Chomutov"  si doplava v Chomutovské ploutvi 2018 na 25 m volným způsobem pro 2. místo. Blahopřejeme.

Naděje moderní gymnastiky

Gratulujeme malé nadějné gymnastce k opětovnému úspěchu, ze Sveročeské oblastní ligy 2018 v Jablonci nad Nisou si přivezla dvě třetí místa.

Jako ryba ve vodě je Viki v bazénu ... okresní přebor

Blahopřejeme Viktorce k mokrému 1. místu na 100m kraul a ke 2. místu na 50 m prsa. TJ Slávie má ve svých řadách nadějnou štiku.

Snowboard Games

Blahopřejeme malé Beátce z první třídy k úspěšné účasti a medaili.

Hubertova jízda

Na Hubertově jízdě zazářila na svých koních děvčata ze 7. ročníku Katka a Eliška. Velice dobře zdolala povinné překážky Eliška a v cílové rovince dorazila jako druhá.

Na sjezdovku bez sněhu

Blahopřejeme Katce H. k třetímu místu v náročném netradičním závodě Mezibořská sjezdovka.

Gratulujeme nejmladší naději moderní gymnastiky

Oddíl moderní gymnastiky Chomutov s nadšením navštěvuje také Veronika z 1. třídy a že její úsilí věnované tvrdým tréninkům nebylo marné, dokazuje první místo v 16. ročníku soutěže Cena Chomutova. Malé nadějné gymnastce držíme palce a blahopřejeme jí ke zlatu.

Běh okolo zříceniny Pravdy - 600 m a 1. místo