RYCON CUP 2019

Veronika ze 2. ročníku naší školy dlouhodobě patří mezi opravdové naděje nejmladších, v této kategorii si opět ve společné skladbě přivezla 1. místo. Veroniko, jsi malá šikovná slečna, která bude jistě velmi úspěšná, držíme ti palce.

Runtour Pardubice 9. 11. 2019

Běhu na 5 km se účastnilo neuvěřitelných 1 054 závodníků a mezi dospělými výtečně obstál náš Matyáš M. z 5. B, s časem 25 min a 38 s doběhl jako 207. Blahopřejeme!

Loc ninos escaladores 2019

Gratulujeme malému pavoučkovi, který vyleze každou skálu v okolí. Ze závodů v Plzni 10. 11. 2019 si Daniel přivezl medaili za třetí místo. Jednalo se o Velkou cenu HANNAH Loc ninos escaladores.

Vítej mezi jezdci

Kateřině L. z 8. třídy se konečně splnil sen, od České jezdecké federace získala ocenění Vítej mezi jezdci, čímž se stala plnohodnotnou závodnicí v nadcházející kariéře. Natálie V. ze stejné třídy se koním naplno věnuje již tři roky a v křížkovém parkuru s překážkami 70 cm v Mostě si dojela pro 5. místo.

Přeborník v Allkampf-Jitsu Tobiáš ze 2. třídy

Kids Gladiator Race Praha 2019

Edita B. z 5. ročníku

Březenská 11

Stále se lepší ve své kondici naše děvčata, která již několik let navštěvují místní atletický oddíl. Míša C. si doběhla pro 2. místo po překonání 4,3 km a Natálie z 8. A obsadila v běhu na 1 000 m příčku nejvyšší - zlatou. Stejně jako v loňském roce, tak i letos se někteří z žáků naší školy zúčastnili v neděli 20.10. běhu v Březně u Chomutova. Je skvělé, že naši žáci reprezentují svou školu i ve dnech, kdy by mohli jen posedávat doma. A nejen to, zvládají obsazovat i stupínky vítězů. Všem účastníkům patří velká pochvala a držíme palce, ať jim to takhle skvěle běhá i dál. Vždyť není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

Parkuristky

Opět tu máme pěknou zprávu o úspěchu našich žákyň. 31. 8. 2019 ovládla ve své kategorii XI. ročník Sportovního dne s koňmi v Droužkovicích v obtížnosti překážek  90 cm Natálie z 8. B, parkuristka Radka v křížkovém parkuru obsadila 4. místo a Katka získala uznání za účast, soutěž ji znepříjemnilo předchozí zranění.

Noblesní vítězky výstavy koní

Katka a Natálie, žákyně 8. ročníku, by mohly vyprávět, kolik času věnují svým koním, není to jen sport, ale láska ke zvířatům. Obě děvčata vystavovala svá hříbata ve Straškově na Výstavě pony ČSP - CONNEMARA 2019 a za výbornou péči o Naomi a Charlieho a rovněž za dodržení předepsaného oblečení včetně kloboučku získala 1. a 2. místo. Jen připomínám strašákům do zelí, že ve vybrané společnosti, nikoli snobské, něco tak podivného, jako jsou rozervané kalhoty, nepatří ani ke koním natož do školy. Soutěž ve strašení ptactva nejspíš ještě nevyhlásili, tam by měli majitelé rozervaných kalhot nejspíš úspěch! Kromě výstavy byla obě děvčata ještě úspěšná v parkuru v obtížnosti překážek 60 - 70 cm - postavení koně, klus, vedení koně ... Katce a Natálii gratulujeme a udržte si noblesu.

Malí nadšení sportovci

Gratulujeme Veronice ze 2. třídy k 1. místu v disciplíně moderní gymnastiky a Romanovi ze stejného ročníku ke 2. místu v závodech motokár a k 1. příčce v bowlingu.