Je libo klavír či kytara? Gabriela hraje na oba nástroje!

Blahopřejeme Gabriele ze 2. třídy za dvě fantastická druhá místa ve školním kole ZUŠ Chomutov ve hře na klavír a na kytaru.

1. místo pro Míšu a Markétu

Blahopřejeme šikovné Míše B. k 1. místu ve hře na zobcovou flétnu a Markétě z 8. B ve hře na kytaru, Markéta bude dokonce naše město zastupovat v okresním kole.

Adam vzorem všem panelákovým povalečům

Úspěch, ocenění či vítězství nikomu jen tak nespadne do klína, to ví rovněž Adam z naší školy, který má dobrý tah na branku a to doslova. Cílevědomost, chuť něco dokázat a pravidelný trénink nese ovoce, o čemž svědčí i úspěch Adamova týmu, který si pod křídly Pirátů Chomutov vybojoval 1. místo. Úspěšná účast na Rakovník Cup 2020 tak jednoznačně ukázala, že připravení a aktivní jedinci mají k úspěšnému cíli blízko. Adame, držíme ti palce, vydrž, brzy ti budeme posílat pozdravné sms do USA.

Další výtečná hráčka na klavír

Rovněž Angelina z 5. třídy byla v soutěži ZUŠ Chomutov oceněna a může se pochlubit pěkným třetím místem ve hře na klavír.

1. místo s postupem

Blahopřejeme posluchačce ZUŠ Chomutov Elen ze 3. ročníku k 1. místu školní soutěže ve hře na klavír.

Chcete být nejlepší v bowlingu?

Chcete být nejlepší v bowlingu? Domluvte si trénink s naší úspěšnou žákyní Sofií ze 3. ročníku a pohár bude váš.

Piráti Chomutov nezaniknou - naši kluci ho zachrání!

Honza, Kryštof a Jára ze 4. ročníku v příštích letech nejspíš dopomohou hokejovému klubu se zase dostat na výsluní. Držíme vám palce a držte se!

Hvězda SKP Hvězdy Jirkov

Gratulujeme Adéle ze 7. ročníku k pěknému úspěchu v karate - 2. místo KATA - jde o stínový způsob boje s několika imaginárními soupeři, 3 místo - KUMITE - trénink boje, ve kterém se používají techniky naučené z kihonu nebo kata, kumite může být použito k rozvoji technik a dovedností jako je správné odhadování a udržování správné vzdálenosti od protivníka.

2. místo na XIX. ročníku Chomutovské brusle

Blahopřejeme Editě z 5. ročníků k velmi pěknému umístění na XIX. ročníku Chomutovské brusle v kategorii mladších žaček.

Terezka opět zlatá

Blahopřejeme Terezce ze 2. třídy, člence SC 80 Chomutov, k 1. místu, které si přivezla 9. 11. z Českých Budějovic ze soutěže RYCON CUP 2019.