Tobiáš byl vyhlášen 5. nejlepším sportovcem Chomutovska r. 2023

                 

Naši úspěšní prvňáci!

Kluci jsou dobří a sportovat umí! Vojta si společně se svým ervěnickým fotbalovým týmem přivezl zlatou medaili z fotbalového turnaje v Litvínově. Dvojčata Lukáš a Richard se zase znamenitě předvedli v zápase řecko-římském a ve volném stylu. Lukáš si z Kladna dovezl 2. místo a jeho bratr Richard 4. příčku. Kluci, dobrá práce!

                    

Liga "O samurajskou katanu"

Blahopřejeme Danielovi k 1. místu v žákovské lize judo "O samurajskou katanu". Zlato si přivezl z turnaje pořádaného až v Turnově.

Eliáš - nejlepší ve hře na klávesy!

Naše děvčata dobývají hudební svět

Hned čtyři úspěšné dívky vám můžeme představit - Karolínu (klávesy), Anežku (klavír), Veroniku (klavír) a Lilianu (kytara) ... všechny čtyři získaly 1. místo a ve svém hudebním vzělávání míří dál, jednou budou překvapovat svou sólovou dráhou nebo se stanou nenahraditelnými členkami velkého orchestru. K úspěchu jim gratulujeme! 

               

                

1. místo ve hře na klavír

Gratulujeme Viktorii M. ze 4. B k 1. místu ve hře na klavír. Jedná se o postupové umístění, a tak bude naše město reprezentovat i ve vyšším kole. Držíme palce!

Daniel se vrátil z Německa se zlatem!

"Jednička" Junior boulder ligy 2023

Daniel z 9. A se již několik let věnuje "lezení" a jako člen Českého horolezeckého svazu patří k úspěšným závodníkům, tentokrát mu blahopřejeme k 1. místu Junior boulder lize 2023. 

Zlatý Lukáš a stříbrný Richard ... nejcennější kovy jsou v rodině!

Sourozenci Lukáš a Richard Š. z 1. B vám mohou předvést své umění a zároveň zasvěceně povykládat o technice provedení konkrétního chvatu. Jde jim to mimořádně dobře, z Vánočního turnaje města Chomutov si právem odvezli 1. a 2. místo. Blahopřejeme!

Pohyb = dobrá nálada

Eminka a Eliška z 1. B. Jedna jako moderní gymnastka a druhá jako "tanečnice s třásněmi" už mají za sebou celou řadu soutěží, a proto se mohou prezentovat s řadou ocenění. Blahopřejem jim k úspěchu a upozorňujeme na dobrý vzor hodný následování.